Espaco Spa

Espaco Spa São Paulo appartementen liggen op 15 minuten rjden weg van het MASP en bevatten een gedeelde keuken voor self-catering. Dit 6-kamerappartement bevindt zich in de Lapa wijk van de stad, op 4 km afstand van het Memorial da América Latina.

Deze accommodatie heeft uitzicht over de tuin. Voor extra comfort zijn een bidet, een apart toilet en een douche te vinden bij dit appartement. Handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

De accommodatie is compleet met voorzieningen zoals een bubbelbad voor de ultieme ontspanning.

Espaco Spa appartementen bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een gedeelde keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Deze accommodatie bij particulieren is op korte rijafstand van 10 minuten van het Museum of Football te vinden. Het Instituto Butantan bevindt zich op 3 km afstand van Espaco Spa appartement, terwijl Igreja de Sao Judas Batista busstation op een steenworp afstand van het pand ligt.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Espaco Spa São Paulo
Suite Em Casa De Vila Proxima Ao Metro Vila Madalena
Mobiele prijsaanbieding

Suite Em Casa De Vila Proxima Ao Metro Vila Madalena

9.5
Voortreffelijk 2 beoordelingen
1.1 km van de accommodatie
La Jolla Suites Alto Da Lapa
Mobiele prijsaanbieding

La Jolla Suites Alto Da Lapa

1.1 km van de accommodatie
USD 31 USD 28
per nacht
Quarto Com Banheiro Privativo
Mobiele prijsaanbieding

Quarto Com Banheiro Privativo

1.3 km van de accommodatie
USD 30 USD 27
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging
    • Voorzieningen voor huisdieren
    • Wasserij
    • Welkomstdrankje

    Eten

    • Buiten eethoek
    • Picknickplaats/ Tafels

    In de keuken

    • Gedeelde keuken
    • Droger
    • Keukengerei

    Zakelijke faciliteiten

    • Vergader-/Banketfaciliteiten

    Recreatie

    • Tuin
    • Barbecuefaciliteiten
    • Ontspannings-/ TV-kamer
    • Jacuzzi

    In de kamers

    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 11:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 13:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Espaco Spa appartement te vinden?
      Espaco Spa appartement is in de Lapa wijk van de stad gesitueerd, op 10 minuten rjden weg van stadion Nicolau Alayon.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Espaco Spa appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Espaco Spa appartement zijn onder andere het Instituto Butantan, stadion Nicolau Alayon, het Memorial da América Latina.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Espaco Spa appartement?
      Espaco Spa appartement biedt privé-autoparkeren voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Jaf Burgers en Makis Place restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in Espaco Spa appartement aangeboden?
      Ja, Espaco Spa appartement biedt wifi.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Espaco Spa appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Espaco Spa appartement.
    • Is er een keuken in Espaco Spa appartement?
      Bij Espaco Spa appartement vinden gasten een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Espaco Spa São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten